Główna      Projekty      Nabór 2019/2020      Patron      Historia      O Nas      Dowozy      Rada Rodziców      BIP     

,Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Chełmcach
Chełmce 3
62-860 Opatówek
tel. 62-761-27-24

szkola.chelmce@op.pl

 

Wyniki rekrutacji 2019/2020
Data: 2019-04-08 13:47:01
Chełmce, 8 kwietnia 2019 r.
 
 
Wyniki postępowania rekrutacyjnego w roku szkolnym 2019/2020
 
 
Komisja rekrutacyjna przedstawia listę
kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej szkoły podstawowej
na rok szkolny 2019/2020
 
Rocznik
2012
 
1. Graczykowski Bartosz
2. Krómrej Filip
3. Krzywda Leon
4. Matusiak Igor
5. Młynek Paweł
6. Nicpoń Maria
7. Pilarska Zuzanna
8. Sroczyński Jan
9. Świerzyński Mateusz
10. Banaszak Grzegorz
11. Błaszczyk Ksawery
12. Cieślak Adam
13. Gładysz Karolina
14. Grzesiak Patrycja
15. Nowacki Patryk
16. Siepa Aleksandra
17. Wągrowska Maria
18. Welke Wiktoria
19. Wróbel Oliwia
 
 
Komisja rekrutacyjna przedstawia listę
kandydatów zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych
 
Rocznik 2013
            1.Brdak Wiktor  
            2.Całkosińska Lena
            3. Jopek Martyna
            4. Nowak Zuzanna
            5. Rydzińska Alicja  
            6. Sójka Alan
            7. Tułacz Gabriela
            8. Waliś Stanisław
            9. Gretka Wiktor
           10. Namysłowski Paweł
           11. Macniak Antoni
           12. Szczepanik Hanna
           13. Sztandera Martyna
 
2014
             1. Chodyła Maciej
             2. Jabłoński Tomasz
             3. Matusiak Maja
             4. Pilarczyk Marcel
             5. Różański Oliwier
             6. Siewieja Zuzanna
             7. Stasiak Gabriela
             8. Świerzyńska Olga
             9. Wróbel Antonina
           10. Banaszak Jan
           11. Grzęda Jan
           12. Łazarek Wiktor
           13. Marciniak Patrycja
           14. Szyszkiewicz Bartosz
           15. Welke Mikołaj
           16. Wypych Maja
 
2015
              1. Bogdańska Inka
              2. Cypkun Igor
              3. Dolny Wiktoria
              4. Graczykowski Mateusz
              5. Lipke Antoni
              6. Przybył Mieszko
              7. Szczot Ernest
              8. Szprync Julia
              9. Galik Jan
            10. Nosal Antonina
            11. Pisula Amelia
 
2016
              1. Juszczak Aleksandra
              2. Pilarczyk Wiktor
              3. Rorat Oliwier
              4. Sójka Nadia
 
 
Komisja rekrutacyjna przedstawia listę
kandydatów niezakwalifikowanych
(tzw. lista rezerwowa, ewentualne przyjęcie w przypadku rezygnacji dzieci z listy przyjętych)
Rodziców poniżej podanych dzieci proszę o kontakt.
 
2016     
            1. Kalińska Łucja
            2. Kurek Natan
            3. Kicińska Klara
            4. Młynek Alan
 
2017   Dzieci, które nie ukończyły trzech lat:
            1. Hernandez Soińska Martyna
            2. Siewieja Blanka
            3. Siewieja Matylda
            4. Kalinowski Kacper
            5. Matysiak Jan
            6. Wojtczak Hanna
 
Z poważaniem
Tomasz Mikucki

 


© Szkoła Chełmce 2011 - 2019    Strona wygenerowana w 0.01 sekundy.   Polityka prywatności    Edycja    Kontakt