Dzień Babci i Dzień Dziadka
Data: 2020-01-28 18:37:03
W ostatnim tygodniu przed feriami w naszej szkole zorganizowano wiele uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.
21 stycznia w grupie starszej przedszkola odbyła się uroczystość z okazji naszych ukochanych Babć i Dziadków. Po występach odbył się konkurs dla gości, po czym dzieci wręczyły swoin bliskim własnoręcznie wykonane upominki.

24 stycznia 2020 roku klasa 1 wraz z wychowawczynią zaprezentowali przedstawienie " O Babci, wilku i dzieciach w czapeczkach", recytowali wiersze i śpiewali piosenki.
W tym sam dniu uroczystość odbyła się także w oddziale przedszkolnym młodszym. Najmłodsi przedszkolacy wspólnie bawili się ze swoimi Babciami i Dziadkami.

Natomiast uczniowie klasy 2 dla swoich Babć i Dziadków z okazji ich święta przygotowali przedstawienie na podstawie wierszy Jana Brzechwy pt. „Zoo”. Dzieci w swoich cudownych strojach były nie do poznania, czym zachwyciły przybyłych gości. Częścią wokalną oraz muzycznymi dedykacjami umiliły wszystkim wspólnie spędzony czas. Nie zabrakło oczywiście życzeń oraz upominków – ciasteczek, które dzieci kilka dni wcześniej samodzielnie upiekły specjalnie dla swoich kochanych dziadków.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek oraz zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego dnia.
Wszystkim Babciom oraz Dziadkom z okazji ich święta życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, miłości i spełnienia marzeń.